Redaktor naczelny: Ewa Wiernicka
tel. 23 306 70 01, fax. 23 306 72 13

um@pultusk.pl

Administrator strony podmiotowej BIP:
Zespół Informatyków Urzędu - Robert Czyżewski i  Daniel Laskowski
tel. 23 306 72 25

informatyk@pultusk.pl

Redaktorzy działów:

  • Anna Maliszewska – Wydział Gospodarki Gruntami i Architektury tel. 23 306 72 04
  • Magdalena Dębska-Konopka - Wydział Gospodarki Gruntami i Architektury tel. 23 306 72 04
  • Natalia Wysocka - Wydział Gospodarki Gruntami i Architektury tel. 23 306 72 05
  • Anna Latek  - Wydział Gospodarki Gruntami i Architektury tel. 23 306 72 05
  • Alina Galas – Wydział Gospodarki Gruntami i Architektury tel. 23 306 72 37
  • Justyna Borowska – Wydział Gospodarki Gruntami i Architektury tel. 23 306 72 37
  • Elwira Karczewska – Wydział Gospodarki Gruntami i Architektury tel. 23 306 72 37
  • Dorota Pergół – Samodzielny Referat Biuro Rady Miejskiej tel. 23 306 72 15
  • Dorota Piekarska – Samodzielny Referat Biuro Rady Miejskiej tel. 23 306 72 15
  • Aneta Purzycka – Wydział Spraw Obywatelskich 23 306 72 03
  • Beata Stachura – Zespół Kadr Urzędu 23 306 72 34
  • Katarzyna Zalewska – Zespół Kadr Urzędu 23 306 72 34
  • Beata Łuczak – Wydział Organizacji i Nadzoru 23306 72 01
  • Bożena Gadomska – Wydział Organizacji i Nadzoru 23 306 72 01
  • Wioleta Orysiak – Wydział Organizacji i Nadzoru 23 306 72 01
  • Dorota Ciosek  – Referat Inwestycji i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych 23 306 72 20
  • Anna Podgrudna – Referat Inwestycji i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych 23 306 72 23
  • Monika Wojtczak – Referat Inwestycji i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych 23 306 72 24
  • Grzegorz Gryc – Referat Inwestycji i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych 23 306 72 24
  • Jolanta Zygmuntowicz - Referat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska 23 306 72 27
  • Marta Łukawska - Referat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska 23 306 72 27
  • Magdalena Grudzińska - Referat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska 23 306 72 27
  • Wioletta Chmielewska - Referat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska 23 306 72 27
  • Iwona Jaskulska - Zespół ds. Zamówień Publicznych 23 306 72 20
  • Anita Brzezińska - Zespół ds. Zamówień Publicznych 23 306 72 20
  • Maria Wodzyńska - Zespół ds. Edukacji, Kultury i Sportu 23 306 72 68
  • Marcin Jabłoński - Zespół ds. Edukacji, Kultury i Sportu 23 306 72 68
  • Dominik Pastewka – Wydział Edukacji i Promocji 23 306 72 67
  • Agnieszka Karkowska-Nasiadko - Zespół Turystyki i Promocji 23 306 72 60
  • Rafał Miłoszewski – Referat Zarządzania Kryzysowego i Spraw Wojskowych 23 306 72 42
  • Lidia Dworecka - Referat Budżetu 23 306 72 30
  • Żaneta Hermanowska – Referat Budżetu 23 306 72 35
  • Martyna Turek – Referat Podatków i Opłat Lokalnych 23 306 72 07
  • Katarzyna Golatowska – Referat Podatków i Opłat Lokalnych 23 306 72 06
  • Jolanta Skowrońska - Samodzielne Stanowisko ds. Nadzoru nad Spółkami; IOD 23 306 72 32