Zamknij okno Drukuj dokument

Wydział Inwestycji, Rolnictwa i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych

 

 Andrzej Grąbczewski Kierownik Wydziału Inwestycji, Rolnictwa i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych
kontakt tel. 23 692 59 99
 
Referat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
Marianna Bochenek Kierownik Referatu
kontakt tel. 23 692 51 11
e-mail: marianna.bochenek@pultusk.pl
 
Jolanta Zygmuntowicz referent ds.ochrony środowiska i przyrody
kontakt tel. 23 692 51 11
e-mail: jolanta.zygmuntowicz@pultusk.pl
 
Ewa Węgłowska inspektor ds. gospodarki komunalnej
kontakt tel. 23 692 51 11
e-mail: ewa.weglowska@pultusk.pl
 
Emilia Czarnecka podinspektor ds. utrzymania porządku i czystości oraz gospodarki odpadami
kontakt tel. 23 692 59 99
e-mail: emilia.czarnecka@pultusk.pl
 
Justyna Zawrot podinspektor ds.komunikacji i transportu
kontakt tel. 23 692 82 14
e-mail: justyna.zawrot@pultusk.pl
 
Referat Inwestycji i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych
 
Danuta Łada Kierownik Referatu
kontakt tel. 23 69250 31
e-mail: danuta.lada@pultusk.pl
 
Marian Lisiecki główny specjalista ds.inwestycji
kontakt tel. 23 692 81 25
e-mail: marian.lisiecki@pultusk.pl
 
Katarzyna Domańska inspektor ds.rozliczeń inwestycji
kontakt tel. 23 692 81 25
e-mail: katarzyna.domanska@pultusk.pl
 
Elżbieta Cachel inspektor ds.programów unijnych
kontakt tel. 23 692 81 25
e-mail: elzbieta.cachel@pultusk.pl
 
Jarosław Turek  podinspektor ds.programów unijnych
kontakt tel. 23 692 50 31
e-mail: jaroslwa.turek@pultusk.pl
 
Aleksandra Wnorowska podinspektor ds.programów unijnych
kontakt tel. 23 692 00 68
e-mail: aleksandra.wnorowska@pultusk.pl
 
Ina Lesiuk podinspektor ds.programów unijnych
kontakt tel. 23 692 50 31
e-mail: ina.lesiuk@pultusk.pl
 
Beata Czubkowska główny specjalista ds. inwestycji
kontakt tel. 23 692 50 31
e-mail. beata.czubkowska@pultusk.pl
 
Monika Wojtczak podinspektor ds. rewitalizacji
kontakt tel. 23 692 50 31
 
Bernadeta Hamowska pomoc administracyjna
e-mail: bernadeta.hamowska@pultusk.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Beata Stachura
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Beata Stachura
Data wprowadzenia:2015-01-20 10:33:39
Opublikował:Beata Stachura
Data publikacji:2015-01-20 10:46:35
Ostatnia zmiana:2018-05-15 09:10:04
Ilość wyświetleń:8700