Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Pułtusku

Kolorowy pasek

Wydział Edukacji i Promocji

 

Dorota Sobotka  Kierownik Wydziału Edukacji i Promocji
kontakt tel: 23 692 87 54
e-mail: dorota.sobotka@pultusk.pl
 
Dominik Pastewka główny specjalista ds. społecznych
kontakt : tel. 23 692 87 54
e- mail : dominik.pastewka@pultusk.pl
 
Hubert Suchta pomoc administracyjna
kontakt: tel 23 692 87 54
e- mail: hubert.suchta@pultusk.pl
 
Zespól Edukacji, Kultury i Sportu
   
Maria Wodzyńska   główny specjalista ds. oświaty
kontakt: tel.:  23 692 87 54 
e - mail: maria.wodzynska@pultusk.pl
 
Marcin Jabłoński główny specjalista ds. oświaty
kontakt tel: 23 692 87 54
e-mail: marcin.jablonski@pultusk.pl
 
Agnieszka Niesiobędzka   główny specjalista ds. współpracy międzynarodowej i pozyskiwania funduszy
kontakt: tel. :  23 692 87 54 
e - mail: agnieszka.niesiobedzka@pultusk.pl 
 
Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska  podinspektor  ds. kultury i sportu
kontakt: telefon: 23 692 87 54 
e - mail: marta.tyszkiewicz-wymyslowska@pultusk.pl 
 
Zespół Turystyki i Promocji
 
Agnieszka Karkowska-Nasiadko inspektor ds. organizacji imprez i promocji miasta
kontakt: telefon: 23 692 87 54
e - mail: agnieszka.karkowska-nasiadko@pultusk.pl
 
Jadwiga Bednarczyk-Ponichtera główny specjalista ds. obsługi medialnej i promocji miasta
kontakt: telefon: 23 692 87 54
e - mail: jadwiga.bednarczyk-ponichtera@pultusk.pl
 
 Bernadeta Hamowska podinspektor ds. obsługi medialnej i promocji miasta 
kontakt : tel. 23 692 87 54
e- mail : bernadeta.hamowska@pultusk.pl
 

Metadane

Źródło informacji:Beata Stachura
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Beata Stachura
Data wprowadzenia:2019-01-02 13:29:34
Opublikował:Beata Stachura
Data publikacji:2019-01-02 15:30:51
Ostatnia zmiana:2019-05-15 08:06:12
Ilość wyświetleń:1576

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij