Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Pułtusku

Kolorowy pasek

Wydział Inwestycji, Rolnictwa i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych

 

 Andrzej Grąbczewski Kierownik Wydziału Inwestycji, Rolnictwa i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych
kontakt tel. 23 692 59 99
 e- mail: andrzej.grabczewski@pultusk.pl
 
Referat Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
 
Marianna Bochenek Kierownik Referatu
kontakt tel. 23 692 51 11
e-mail: marianna.bochenek@pultusk.pl
 
Jolanta Zygmuntowicz  inspektor ds.ochrony środowiska i przyrody
kontakt tel. 23 692 51 11
e-mail: jolanta.zygmuntowicz@pultusk.pl
 
Emilia Czarnecka inspektor ds. utrzymania porządku i czystości oraz gospodarki odpadami
kontakt tel. 23 692 59 99
e-mail: emilia.czarnecka@pultusk.pl
 
Justyna Zawrot inspektor ds.komunikacji i transportu
kontakt tel. 23 692 82 14
e-mail: justyna.zawrot@pultusk.pl
 
Barbara Godlewska podinspektor ds. gospodarki odpadami
kontakt tel. 23 692 59 99
e--mail: barbara.godlewska@pultusk.pl
 
Magdalena Grudzińska podinspektor ds. rolnictwa, leśnictwa i gospodarki wodnej
kontakt tel: 23 692 51 11
e-mail: magdalena.grudzinska@pultusk.pl
 
Marta Łukawska referent ds. gospodarki komunalnej
kontakt tel: 23 692 51 11
e- mail: marta.lukawska@pultusk.pl
 
Anna Turadek - Korytkowska pomoc administracyjna
kontakt tel. 23 692 59 99
 e-mail: anna.turadek@pultusk.pl
 
Agnieszka Siekierska pomoc administracyjna
kontakt tel. 23 692 51 11
e-mail: agnieszka.siekierska@pultusk.pl
 
Elżbieta Piotrowska pomoc administracyjna
kontakt tel: 23 692 82 14
e-mail: elzbieta.piotrowska@email.pl
 
 
     Samodzielne Stanowisko ds. Mieszkaniowych
Justyna Ostrowska starszy inspektor
kontakt: tel. 23 306 692 55 17
e- mail: justyna.ostrowska@pultusk.pl
 
Referat Inwestycji i Pozyskiwania Środków Pozabudżetowych
 
Danuta Łada Kierownik Referatu
kontakt tel. 23 69250 31
e-mail: danuta.lada@pultusk.pl
 
Marian Lisiecki główny specjalista ds.inwestycji
kontakt tel. 23 692 81 25
e-mail: marian.lisiecki@pultusk.pl
 
Katarzyna Domańska inspektor ds.rozliczeń inwestycji
kontakt tel. 23 692 81 25
e-mail: katarzyna.domanska@pultusk.pl
 
Jarosław Turek  inspektor ds.programów unijnych
kontakt tel. 23 692 50 31
e-mail: jaroslwa.turek@pultusk.pl
 
Aleksandra Wnorowska podinspektor ds.programów unijnych
kontakt tel. 23 692 00 68
e-mail: aleksandra.wnorowska@pultusk.pl
 
Ina Lesiuk podinspektor ds.programów unijnych
kontakt tel. 23 692 50 31
e-mail: ina.lesiuk@pultusk.pl
 
Beata Czubkowska główny specjalista ds. inwestycji
kontakt tel. 23 692 50 31
e-mail. beata.czubkowska@pultusk.pl
 
Monika Wojtczak inspektor ds. rewitalizacji
kontakt tel. 23 692 50 31
e-mail: monika.wojtczak@pultusk.pl
 
Anna Podgrudna pomoc administracyjna
kontakt tel. 23 692 81 25
e-mail: anna.podgrudna@pultusk.pl
 

 

Metadane

Źródło informacji:Beata Stachura
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Beata Stachura
Data wprowadzenia:2015-01-20 10:33:39
Opublikował:Beata Stachura
Data publikacji:2015-01-20 10:46:35
Ostatnia zmiana:2019-10-15 14:39:17
Ilość wyświetleń:13630

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij