Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Pułtusku

Kolorowy pasek

Wydział Budżetu i Finansów

 
Lidia Dworecka Kierownik Wydziału Budżetu i Finansow
kontakt tel :  23 692 09 72           
e - mail:  lidia.dworecka@pultusk.pl
 

Beata Słojkowska  Kierownik Referatu Budżetu

kontakt tel:  23 692 09 72               

e- mail:beata.slojkowska@pultusk.pl

                                                             

Marta Elak podinspektor ds. płac i rozrachunkow publiczno - prawnych

kontakt tel: 23 692 09 72            

e- mail:marta.elak@pultusk.pl

                                                             

Lidia Popowska główny specjalista ds. księgowości

kontakt: tel : 23 692 09 72               

e- mail:lidia.popowska@pultusk.pl

                                                       

Sylwia Ziółkowska  referent ds. księgowości

kontakt: tel: 23 692 58 54

e- mail: sylwia.ziolkowska@pultusk.pl    

 

Żaneta Hermanowska główny specjalista ds. księgowości

kontakt tel: 23 692  58 54

e- mail: zaneta.hermanowska@pultusk.pl

                                    

Martyna Turek  Kierownik Referatu Podatków i Opłat Lokalnych

kontakt:tel. 23 692 87 46               

e - mail:martyna.turek@pultusk.pl

                                                             

Katarzyna Golatowska podinspektor ds. wymiaru podatkow lokalnych

kontakt:tel. 23 692 00 23               

e - mail:katarzyna.golatowska@pultusk.pl

 

 

Dorota Gregajtys inspektor ds. rozliczania opłaty za gospodarowanie

                            odpadami komunalnymi

kontakt:tel. 23 692 57 67               

e- mail:dorota.gregajtys@pultusk.pl

                                                

Aneta Kamer inspektor ds. wymiaru podatkow lokalnych

kontakt: tel. 23 692 00 23               

e- mail:aneta.kamer@pultusk.pl

                                                             

Barbara Nożykowska  inspektor ds. podatku od środkow transportowych

kontakt:tel.23 692 57 67               

e - mail: barbara.nozykowska@pultusk.pl 

                                                             

Beata Jarosik referent ds. księgowości podatkowej

kontakt:tel. 23 692 57 67               

e- mail: beata.jarosik@pultusk.pl 

 

Monika Kordowska referent ds. księgowości podatkowej

kontakt: tel. 23 692 57 67

e-mail: monika.kordowska@pultusk.pl

 

Anna Wydra inspektor ds opłat lokalnych

kontakt tel: 23 692 57 67

e-mail anna.wydra@pultusk.pl

                                                             

     

 

Metadane

Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Beata Łuczak
Data wprowadzenia:2008-03-18 13:57:17
Opublikował:Beata Łuczak
Data publikacji:2008-03-18 13:57:17
Ostatnia zmiana:2018-09-05 11:03:58
Ilość wyświetleń:8250
Gmina Pułtusk
ul.Rynek 41, 06 - 100 Pułtusk

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij