Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Pułtusku

Kolorowy pasek

Wydział Organizacji i Nadzoru

 

 Ewa Wiernicka Kierownik Wydziału Oganizacji i Nadzoru
 kontakt tel: 23 692 50 32
 e-mail: ewa.wiernicka@pultusk.pl
 
Dominik Pastewka główny specjalista ds. społecznych
 kontakt : tel. 23 692 50 32
 e- mail : dominik.pastewka@pultusk.pl
 
 
Beata Stachura   główny specjalista ds. kadr
kontakt: tel. 23 692 81 55
e-mail : beata.stachura@pultusk.pl
 
 
Irena Miętkiewicz  inspektor ds. administracyjno-technicznych
kontakt : tel. 23 692 50 32
e- mail : irena.mietkiewicz@pultusk.pl
 
 
Barbara Wyrzykowska- Barszcz  główny specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych
kontakt : tel. 23 692 55 17
e- mail : barbara.wyrzykowska-barszcz@pultusk.pl
 
 
Justyna Ostrowska  inspektor ds. dodatków mieszkaniowych
kontakt: tel. 23 692 55 17
e- mail: justyna.ostrowska@pultusk.pl
 
Beata Łuczak   główny specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych
kontakt tel: 23 692 55 17
e-mail: beata.luczak@pultusk.pl
 
 Robert Czyżewski    informatyk urzędu    
 kontakt: tel. 23 692 56 46
 e- mail : informatyk@pultusk.pl
 
Daniel Laskowski starszy informatyk
kontakt: tel. 23 692 56 46
e-mail: daniel.laskowski@pultusk.pl
 
Katarzyna Zalewska inspektor ds. pracowniczych i rozwoju zawodowego
kontakt : 23 692 81 55
 e-mail: katarzyna.zalewska@pultusk.pl
 
Marta Zadrożna sekretarka ds. obsługi biura podawczego
kontakt: tel. 23 692 19 30
e-mail : marta.zadrozna@pultusk.pl
 
Wioleta Orysiak  sekretarka ds. obsługi biura podawczego
kontakt tel: 23 692 19 30
e-mail: wioleta.orysiak@pultusk.pl
 
Magdalena Bulkowska sekretarka
kontakt: tel 23 692 03 91
e- mail: magdalena.bulkowska@pultusk.pl
 
Janina Ewa Kamińska pomoc administracyjna
kontakt tel: 23 692 82 41
 
Samodzielne Stanowisko ds. Archiwum Zakładowego
Aneta Prusińska  - archiwista
kontakt tel: 23 692 03 91
 
        Zespół ds. Edukacji, Kultury i Sportu
 
 Maria Wodzyńska   główny specjalista ds. oświaty
kontakt: tel.:  23 692 87 54 
 e - mail: maria.wodzynska@pultusk.pl
 
 Agnieszka Niesiobędzka   gł. specjalista ds. administracyjno-oświatowych
 kontakt: tel. :  23 692 87 54 
 
Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska  referent  ds. kultury
kontakt: telefon: 23 692 87 54 
e - mail: marta.tyszkiewicz-wymyslowska@pultusk.pl
 
Michał Pawłow referent ds.sportu
kontakt: telefon 23 692 87 54
e-mail: michał.pawlow@pultusk.pl
 
 
Ewa Kisielewska robotnik gospodarczy
kontakt tel : 23 692 82 41

Barbara Kołakowska robotnik gospodarczy

Celina Dworecka robotnik gospodarczy

Bogumiła Kędzierska robotnik gospodarczy

Tadeusz Witkowski konserwator - goniec

        

 

 

 

 

 

 

 

Metadane

Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Beata Łuczak
Data wprowadzenia:2008-03-18 13:49:51
Opublikował:Beata Łuczak
Data publikacji:2008-03-18 13:49:51
Ostatnia zmiana:2018-09-17 13:05:00
Ilość wyświetleń:7392

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij